Obróbka skrawaniem metali CNC Bielsko-Biała toczenie, frezowanie CNC

Obróbka skrawaniem CNC Bielsko-Biała

Siedziba naszej firmy, w której wykonujemy obróbkę skrawaniem CNC znajduje się w Bielsko-Białej. Od wielu lat specjalizujemy się w obróbce metali CNC. Działamy rzetelnie, profesjonalnie i kompetentnie. Wykonujemy zarówno toczenie jak i frezowanie CNC. W naszym parku maszynowym posiadamy wszechstronne, a zarazem bardzo precyzyjne maszyny CNC. Nowoczesne centra obróbcze, pozwalają nam na wykonywanie obróbki skrawaniem z najwyższą dokładnością, przy wysokim tempie produkcji. Wyposażone w dobre narzędzia skrawające maszyny w połączeniu z doświadczeniem naszych specjalistów, zapewnia naszym klientom wysoką jakość detali. Obrabiane przez nas materiały to:

  • stal i stal nierdzewna
  • żeliwo
  • staliwo
  • miedź
  • mosiądz
  • aluminium
  • brąz
  • tworzywa konstrukcyjne itp.

Na bazie doświadczenia i wiedzy technicznej potrafimy zaprogramować obrabiarkę CNC, w taki sposób, aby zoptymalizować proces obróbki skrawaniem. To umożliwia nam terminową i szybką produkcję detali nawet dla dużych zleceń. Każdy z programów dostosowujemy indywidualnie do każdego zlecenia uwzględniając materiał, sposób obróbki, rodzaj narzędzia, kształt, rysunek i inne parametry. Wykorzystanie nowoczesnych maszyn od renomowanych producentów pozwala nam osiągnąć wysoką prędkość skrawania. Proces obróbki CNC wymaga również wysokiej klasy narzędzi, dlatego dobieramy najlepszy sprzęt, który znacznie wpływa na wydajność i końcową jakość detali. Wyróżniamy dwie metody obróbki skrawaniem w których się specjalizujemy: toczenie CNC oraz frezowanie CNC. Pomagamy naszym klientom dobrać odpowiednią metodę do rodzaju zlecenia i indywidualnych potrzeb.

obróbka cnc bielsko-biała skrawaniem frezowanie toczenie
Najwyższa jakość

Precyzyjne obrabiarki CNC w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem w obróbce i bogatą wiedzą techniczną, zapewniają naszym klientom najwyższą jakość detali.

Terminowość realizacji

Zapewniamy solidną realizację powierzonych nam zleceń w ustalonym terminie bez zbędnych przestojów.

Rzetelność

Dokładnie wykonujemy swoją pracę, dbamy o dobry kontakt i sprawny przebieg współpracy.

Nowoczesny park maszynowy

Stale rozwijamy nasz park maszynowy o nowoczesne maszyny CNC o wysokiej precyzji i dużej wydajności.

Toczenie CNC Bielsko-Biała

Jedna z najpopularniejszych metod obróbki to toczenie CNC. Uzyskać możemy różne kształty brył obrotowych np. kulisty, walcowaty, stożkowy. W tej metodzie to element obrabiany wykonuje główny ruch obrotowy. Następnie za pomocą noża tokarskiego, który wykonuje prostoliniowy ruch posuwowy, usuwany jest nadmiar materiału. W ten sposób możemy nadać kształt, który jest zgodny z dokumentacją i wymaganiami projektu. Toczenie CNC to przede wszystkim ogromna precyzja i powtarzalność detali. Działamy na terenie całej Polski i w Bielsku-Białej Jeśli dobrze zaprogramujemy obrabiarkę to wszystkie czynności, które są ręcznie wykonywane na tokarkach konwencjonalnych, zastępujemy programem, który możemy powtarzać tyle razy ile potrzebujemy. Każda z naszych maszyn jest wyposażona w panel sterowania, dzięki czemu wszystkie zmiany typu korekta wymiarów lub parametry skrawania wprowadzić możemy na bieżąco w maszynie.

Ogromną zaletą toczenia CNC jest znaczne skrócenie procesu produkcji. Oprócz dużej ilości zaoszczędzonego czasu to dla zleceniodawcy oznacza również dużą precyzję, co przekłada się na najwyższą jakość detali. Wykorzystanie oprogramowania CAD/CAM znacznie ułatwia nam pracę i stworzenie programu na potrzeby maszyny. Toczenie CNC wykorzystujemy z powodzeniem zarówno w produkcji mało i wielkoseryjnej. Oszczędność materiału i czasu nawet w przypadku złożonych detali, ma duży wpływ na korzystną cenę.

Frezowanie CNC

Możliwość wykonywania kształtów o bardzo złożonych kształtach to duża zaleta frezowania CNC. Bielsko-Biała to miejscowość w której znajduje się nasza siedziba. Współpracujemy z klientami z całej Polski i Europy. W frezowaniu CNC materiał, który jest obrabiany najczęściej jest nieruchomy. Narzędzie skrawające wykonuje tutaj cały ruch obrotowy. Stopniowo redukuje nadmiar materiału. To pozwala nadać odpowiedni, pożądany przez nas kształt i wymiar. Frezowanie z powodzeniem wykorzystywane jest w różnych gałęziach przemysłu np. przemysł motoryzacyjny, gdzie jest to podstawa produkcji. Dopasowanie narzędzi i programu do danego projektu, daje bardzo wysokie możliwości konfigurowania kształtów detali. Tak duża elastyczność w połączeniu z naszym doświadczeniem, wpływa pozytywnie na wydajność, szybkość realizacji i jakość elementów.

Frezowanie elementów metalowych wykonujemy z wykorzystaniem naszego bogatego parku nowoczesnych frezarek CNC. Posiadamy zespół specjalistów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w obróbce skrawaniem oraz znajomość właściwości materiałów. Stale poszerzana wiedza, bycie na bieżąco z technologicznymi trendami, pozwala nam sprostać najwyższym wymaganiom naszych klientów.

toczenie cnc bielsko-biała skrawaniem
Copyright © 2022 wiorekscnc.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja i obsługa strony internetowe: LekroTech.pl
Zadzwoń +48 882 835 307